Arkivat e etiketave: Qielli

Sky Combat: War Planes Online Cheats&Hack

Sky Combat — air force game with epic PvP dogfight.Fly modern jet planes, destroy dangerous enemies and get the adrenaline rush you crave!! Immerse yourself in this war plane game and become the flying ace! Why you’ll love Sky Combat:✈️AIR BATTLE SIMULATORFly your own warplane and feel the power of your military might! ✈️REAL ONLINE… Lexo më shumë »

Sky Gamblers: Storm Raiders – Mashtrime&Hack

THIS IS THE ULTIMATE WWII AIR COMBAT GAME! You’ll participate in visceral dogfights, protect cities and fleets, bomb enemy structures and even fly through tunnels. Everything is set up in accurately recreated real life locations like Pearl Harbor, Coast of Dover, Midway, Germany and France. AMAZING QUALITY! Unparalleled visuals, special effects and audio including: specular… Lexo më shumë »

Sky Force Anniversary – Mashtrime&Hack

The blaster legend is back to celebrate its 10-year anniversary in super-destructive style. Harnessing the intensity of classic arcade shoot-’em-ups with the latest technology, Sky Force Anniversary offers a stunning scrolling shooter experience with an incredible new social gameplay element. Ten years ago, IGN said, “Put simply, Sky Force is amazing.” Scoring an incredible 9.5… Lexo më shumë »

Luftëtarët e Qiellit: Lufta me aeroplan – Mashtrime&Hack

Bashkohuni me Sky Warriors sot dhe bëhuni një pilot ACE! Përjetoni emocionet e betejave realiste ajrore dhe angazhoni armiqtë në luftime 3D të mbushura me adrenalinë! Multiplayer i vërtetë PvP! Hyni në një skuadron dhe luani online me miqtë tuaj kundër lojtarëve të vërtetë në mbarë botën. Avionë luftarakë modernë dhe realistë! Fluturoni me makinat më të mira dhe më të avancuara të luftës… Lexo më shumë »

Sky Rolling Ball 3D – Mashtrime&Hack

Ju i doni lojërat me top. Bashkohuni me argëtimin dhe provoni aftësinë tuaj për të zotëruar Sky Rolling Ball 3D! It’sshtë një garë me ritme të shpejta përmes pengesave të panumërta të paparashikueshme dhe koha po mbaron! Rrokulliset, rrotullohet, kërcej, por mos bini dhe mos e humbni jetën! Courseshtë një kurs sfidues në një botë abstrakte, por me fizikë pa kompromis!Do të mësoni lehtësisht… Lexo më shumë »